אוהל בים – בנוי להנאה

 

מתכננים ארוחה רומנטית על חוף הים עם בן או בת הזוג? חושבים כיצד לארגן אירוע, קטן או גדול, כך שתוכלו להריח ולראות את החול והגלים? האפשרויות הפתוחות בפניכם לבילוי על החוף רבות. יחד עם זאת, מומלץ להמשיך ולקרוא את השורות הבאות, בכדי לקבל עוד רעיון או שניים כיצד ליצור אווירה משופרת וייחודית.

אוהל בים לא נועד בהכרח לשינה

עת תתכננו את האירוע שברצונכם לערוך, כדאי לקחת בחשבון את האופציה של פריסת והקמת אוהל על החוף. לא מדובר באוהל הפשוט והקטן אותו אתם מכירים, אשר מיועד ללינה בשטח. עסקינן, על דרך הכלל, ביריעות בד נרחבות, בעלות שטח פנים גדול, אשר נפרסות על החוף ונתמכות בעמודים מתאימים (העשויים לעיתים מבקבוק). מבחוץ, נראה האוהל מרשים ומעוצב. מבפנים, או מתחתיו נכון יותר לומר, הוא שומר על אויר צונן, ומאפשר זרימתו הנעימה בימים החמים של השנה, המורגשים היטב בחופי ישראל. אוהל בים יכול לשמש כאמצעי סימון מקום האירוע ולמען ישיבה והתרועעות המוגנת מקרינת השמש ומהחום, כמו גם מיקום פוטנציאלי תחתיו ניתן להפעיל אטרקציות שונות. בין אם מדובר בארוחה טעימה ובין אם במתחם מסאז'ים, סביר כי תעדיפו לערוך את אלו במקום נעים מסוג זה, אשר בו בזמן מאפשר ליהנות מהנוף לים.

היכן אפשר למצוא אוהל מהסוג דנן, והאם קיימת אפשרות אך להשכירו?

 

כיום ניתן למצוא את האביזרים המיועדים להקמת אוהל בים בקלות יחסית. אנשים פרטיים, כמו גם חברות רבות, מציעות שירותי ארגון אירועים, אשר כוללים את השימוש באוהל מסוג זה. בנוסף, עם מעט מאמץ תוכלו גם למצוא חברות, דוגמת 'שף תנוח', אשר מאפשרות שכירת האביזרים המתאימים, במקרה בו אתם מעוניינים לארגן את האירוע בעצמכם. לכשתחפשו את אלו, מומלץ לוודא שהאוהל שסופק לכם עשוי מחומרים עמידים ואיכותיים, אשר יוכלו להחזיק מעמד ולהישמר בשלמותם לאורך זמן, עת הימצאותם בשטח. עוד שימו לב, כי האמצעים אותם קיבלתם על מנת להקים אוהל בים נטולים כל נזק או קרע. יודגש, כי האוהלים מהסוג בו עסקינן מתאימים כמעט לכל סוגי האירועים. אם בחרתם לחגוג תחת כיפת השמיים, קחו את האופציה המוצגת במאמר זה בחשבון, וגלו שניתן בהחלט לשדרג את שמחתכם.

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.