קייטרינג שטח - שף תנוח

קייטרינג שטח

אוכל הוא קודם כל חוויה רגשית, כך שאין פלא כי כל מנה שאנחנו אוכלים לא סביב שולחן אוכל קונבנציונלי אלא מחוץ לבית, בחיק הטבע או בכל מקום שאינו מוקף בטון, מקבלת טעם מיוחד המלווה אותנו זמן רב אחרי שסיימנו לאכול.

אבל ארוחה תחת כיפת השמיים מחייבת היערכות מתאימה, תכנון יסודי של התפריט על מנת שיכלול מנות שטעמן לא ייפגם עקב התנאים והמגבלות, הקפדה יתרה על היגיינה וניקיון ומציאת פתרונות לוגיסטיים לכל מצב ולכל הפתעה בלתי מתוכננת שעשויה לצוץ.

הידע, היכולות והיצירתיות של שף תנוח מבטיחים הנאה מהיתרונות הרבים של ארוחה בשטח, בין אם כחלק מאירוע מרגש ובין אם בסופו של טיול מרנין, מבלי להרגיש כלל את החסרונות שעלולים להעיב על ארוחה שכזו.

תפריטים מגוונים גם בשטח

לא כל מנה ניתן לכלול בקייטרינג שטח, אבל המקצועיות של שף תנוח והיצירתיות הרבה מבטיחות ארוחות מגוונות ועשירות בכל אירוע ובכל תנאי.

ניתן לבחור בין תפריט צמחוני לבין תפריט בשרי, ובכל מקרה ליהנות ממנות המבוססות על חומרי גלם משובחים שנבחרו במיוחד לארוחה בתנאי שטח, ובמקביל מבר קפה מקצועי לעילא ולעילא.

המעדנים שמפיק שף תנוח משלבים בין יתרונות המטבח הישראלי לטעמים הייחודיים של המטבח הדרום אמריקאי ושל זה האסייתי – ומהווים הוכחה ניצחת (וטעימה מאוד...) לכך שקייטרינג שטח יכול לספק ארוחות גורמה.

היגיינה

גם התפריט המגרה ביותר לא יהפוך לארוחה משובחת ללא היערכות נאותה. הניסיון העשיר של שף תנוח בקייטרינג שטח מבטיח לבלוטות הטעם שלכם חוויה יוצאת דופן גם כשמזג האוויר לא משתף פעולה (רוחות עזות, טמפרטורות גבוהות וכו').

בנוסף, ישנה הקפדה מקסימאלית על היגיינה מוחלטת, החל משלב הכנת האוכל, דרך אחסונו עד לזמן הסעודה וכלה באופן הגשתו, כך שהנאת המשתתפים תהיה מלאה.

שף תנוח!

החברה הוקמה מתוך הכרה בצורך העולה במתן אלטרנטיבה ייחודית למתחמי האירועים הבנאליים ולהפקות השבלוניות. שף תנוח נותנת מענה אלטרנטיבי לאלו הבוחרים באירוע מיוחד בו הטבע לוקח חלק פעיל ובלתי נפרד, חתונה, יום הולדת, ערבי חברה, ימי גיבוש לעובדים או כל אירוע אחר.

אנו כאן בשבילכם, קשובים ונכונים להפיק כל אירוע, בכל סדר גודל ובכל קונספט ובידנו הכלים והיכולת הלוגיסטית לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, אנו מספקים על פי צורך ובהתאמה: אוהלי ענק וריהוט במגוון סגנונות, תאורה והגברה, במות, חשמל, מטבח, מתחמי נוחיות ומקלחות וכל אלמנט אחר שיידרש על מנת להשלים את האירוע. 

כמו כן תוכלו לשלב באירוע את מיטב האטרקציות, בהם גם טיולי שטח, רכיבה על סוסים, סדנאות, מתחם עיסויים, פעילויות דינמיקה קבוצתית ועוד.

רוצים לקבל פרטים נוספים? יש לכם שאלות? אל תחשבו פעמיים, אנחנו כאן בשבילכם, צרו עמנו קשר ונציג שף תנוח ישמח לעמוד לשרותכם!

שף תנוח, בטלפון: 

מורן 050-2028636

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.