מסיבות רווקים

מסיבת הרווקים שלכם היא אחת החוויות שתזכרו לטובה מהפנינג החתונה, זאת כמובן הנחה המבוססת על העובדה שלא תשתכרו כלוט ותשכחו שבכלל הייתה מסיבה כזו.

אוקיי, דמיינו לעצמכם קרחת יער ובמרכזה אוהל גדול, מוסיקה בווליום שמעיף את צמרות העצים, ריחות של אסדו באוויר ואלכוהול זורם ממש כמו הנחל הסמוך. עכשיו תוסיפו לחגיגה את החברים הכי טובים שלכם, מהילדות, מהצבא, את האחים ואת כל מי שבא לעשות אתכם שמח רגע לפני היום הגדול. נשמע טוב? למה אתם מחכים?

הפנטזיה עליכם הביצוע עלינו, גם במסיבת רווקים ורווקות

אז ככה, בין אם אתם הזוג המאושר ובין אם הוטלה עליכם משימת תכנון המסיבה כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר, אנחנו מתמחים בהפקות אירועים בכל סדר גודל, גם במסיבות רווקים או רווקות בכל קונספט.

אנחנו בשף תנוח נקשיב לפנטזיות הכי פרועות שלכם ונדאג להעמיד לרשותכם את כל הציוד הדרוש (אוהלים יפים ומרווחים, ריהוט אלטרנטיבי, תאורה, הגברה, מטבח מאובזר ועוד), נדאג לפן הלוגיסטי לרבות הקמה ופירוק ואפילו נבשל עבורכם בישולי טבע כמו קדירה, מעשנות בשר וברבקיו דרך אפייה בסירי פוייקה, טtבון ופיצות ועד קינוחים מפתים על פי בחירתכם האישית (כן, כן, בשטח!). הבטחה שלנו, זו תהיה מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

 

רוצים לקבל פרטים נוספים? יש לכם שאלות? אל תחשבו פעמיים, אנחנו כאן בשבילכם, צרו עמנו קשר ונציג שף תנוח ישמח לעמוד לשרותכם!

שף תנוח, בטלפון: 

מורן 050-2028636

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.