הפקת חתונה בטבע

הפקת חתונה היא עניין מורכב לכשעצמו, אין ספור משימות שיש לבצע ואין סוף התלבטויות, באופן טבעי אנחנו נוטים להתמקד בנקודות הקטנות ולא להתמודד עם הגדולות. אנחנו עסוקים באיזה להקה לבחור, היכן לעצב את השמלה ומי יהיה הצלם, גן או אולם והשאלה הגדולה האם להזמין או לא להזמין את דודה צילה. 

"מה החלום שלכם?" 

אך השאלה הגדולה באמת היא מה החלום שלכם? האם בפנטזיה מתקיימת החתונה שלכם על חוף הים אל מול שקיעה? או אולי במדבר עם אוהל ריקודים ענקי ויללות תנים מול זריחת ירח? אם התשובה היא כן וגם אתם חולמים על חתונה אלטרנטיבית, בחיק הטבע ובלוקיישן יוצא דופן הרי שהגעתם אל המקום הנכון.

אנחנו בשף תנוח מודעים לכך שזוגות רבים מוותרים על הפנטזיה בשל הקשיים הבירוקרטיים והלוגיסטיים שדורשת הפקת חתונה מהסוג הזה (הוצאת אישורים שונים מגופים שונים, הכנת וניקוי השטח, גידור, אבטחה, מקומות חניה וכד'), חכו רגע, אל תתייאשו, אנחנו כאן בכדי להגשים לכם אותה!

הלוגיסטיקה עלינו, הריגוש עליכם

אנחנו, חברת שף תנוח מתמחים בהתאמה אישית של חתונות. כלוקיישן מיוחד נוכל להציע לכם מקומות שונים ברחבי הארץ, מחורשות חבויות לצד נחלים זורמים, חופי ים מיוחדים ופינות חמד בטבע, יש לכם לוקיישן חלומי משלכם? ספרו לנו עליו. 

נשב יחד, נבין מה הם החלומות שלכם, מה הרצונות הכלליים ומה הקווים האדומים. אתם תספרו לנו איזה מוסיקה וצבע  אתם אוהבים ואיזה אוכל הייתם רוצים שיפנק את האורחים (כמובן שמוזמנים לערב טעימות ובחירת מנות לתפריט החתונה יחד עם המשפחה). כי בסופו של יום אנחנו רוצים לגרום להם להנות ולכם להתרגש.

 

רוצים לקבל פרטים נוספים? יש לכם שאלות? אל תחשבו פעמיים, אנחנו כאן בשבילכם, צרו עמנו קשר ונציג שף תנוח ישמח לעמוד לשרותכם!

שף תנוח, בטלפון: 

מורן 050-2028636

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.