השכרת אוהלים לאירועים | שף תנוח

יותר ויותר אירועים נערכים בחיק הטבע, מתוך רצון ליצור חוויה יוצאת דופן ומלהיבה במיוחד. אירועים שכאלה מחייבים היערכות מתאימה ובפרט אוהלים לאירועים. אנחנו בשף תנוח מתמחים בהשכרת אוהלים לאירועים ונשמח להעמיד גם לרשותכם את הידע הרב שצברנו, את היכולות הלוגיסטיות הגבוהות ואת היצירתיות המאפשרת מציאת פתרונות אירוח בכל מצב, לכל מטרה ובכל סגנון.

רוצים לקבל פרטים נוספים? יש לכם שאלות? אל תחשבו פעמיים, אנחנו כאן בשבילכם, צרו עמנו קשר ונציג שף תנוח ישמח לעמוד לשרותכם!

לשינה, לארוחה או כמתחם מסאז'ים – אוהלים לכל מטרה

אוהל קבלת פנים לחתונה אינטימית הנערכת על גדת נחל קסום בלב יער; אוהלי לינה בכל גודל שמעצימים את ההנאה מקמפינג; אוהל המשמש כמתחם מסאז'ים ליום גיבוש של צוות עובדים או יום כיף של החבר'ה; אוהל למסיבת חינה מרגשת; מתחם אוהלים ובו פוטונים מסוגננים, מחצלות ושאר פריטי ריהוט אלטרנטיבי עבור מסיבת הפתעה לסבא, בר מצווה מיוחדת, יום נישואין שכולו שבירת שגרה ועוד; ולמעשה אוהלים לאירועים מכל סוג, כולל אוהלי ענק – כל אלה עומדים לרשותכם על-מנת שגם האירוע שלכם יהפוך ליום בלתי נשכח.

אבל השכרת אוהלים לאירועים אינה רק מסירת אוהל זה או אחר לידי הלקוח אלא הענקת מעטפת שלמה הכוללת התאמת האוהל לסוג האירוע ולאופיו, מציאת פתרונות גם בתנאי שטח יוצאי דופן ומקצועיות לאורך כל הדרך, כך שתוכלו להיות בטוחים כי קיבלתם את האוהל האופטימאלי עבורכם ועבור האירוע.

אלמנטים נוספים שחשוב לקחת בחשבון בעת השכרת אוהלים לאירועים הם מיקום האירוע (על שפת הים, בחצר בית, בלב יער, על ראש הר וכו') וכן מזג האוויר. במידת הצורך, נשמח לספק לכם גם פתרונות חימום או צינון לאוהלים, וכן אפשרויות תאורה, הגברה, קישוט וכל דבר אחר שייצור אווירה מהפנטת ויתרום להצלחת האירוע.

שף תנוח – אוהלים לאירועים שהופכים כל חגיגה לחוויה מלהיבה!

 

רוצים לקבל פרטים נוספים? יש לכם שאלות? אל תחשבו פעמיים, אנחנו כאן בשבילכם, צרו עמנו קשר ונציג שף תנוח ישמח לעמוד לשרותכם!

שף תנוח, בטלפון: 

מורן 050-2028636

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.