מאמרים

ימי כיף לקבוצות ולחברות - שף תנוח

ימי כיף לקבוצות הם כאב ראש לא קטן למי שנבחר לארגן ולתכנן את היום. בין אם מדובר בקבוצת עובדים שרוצה להתרענן משגרת העבודה ולהתגבש, ובין אם זוהי קבוצת חברים שמבקשת לעצמה חוויה מלהיבה נוספת, אנחנו בשף תנוח נחסוך לכם את החלק הפחות מהנה שיש בכל יום כיף לקבוצות (הטלפונים, הבירוקרטיה, הלוגיסטיקה וכו') ונספק לכם שלל אפשרויות מקוריות, מפתיעות ומלהיבות, כך שיום הכיף אכן יהפוך לכיף בלתי רגיל ולאירוע שיגרום למשתתפים בו לחייך כל פעם שייזכרו בו (והם ייזכרו בו לעיתים תכופות...).

רוצים לקבל פרטים נוספים? יש לכם שאלות? אל תחשבו פעמיים, אנחנו כאן בשבילכם, צרו עמנו קשר ונציג שף תנוח ישמח לעמוד לשרותכם!

מיקום, מיקום, מיקום

המרכיב החשוב ביותר בהצלחת כל עסק הוא המיקום – וגם הצלחת ימי גיבוש לקבוצות תלויה בראש ובראשונה בלוקיישן הנבחר. ההיכרות המעמיקה שלנו עם שכיות החמדה של הטבע, בעיקר תוך כדי הפקת אירועים מוצלחים רבים, יבטיחו שגם אתם תגיעו לפינה קסומה במיוחד שכמו נבראה במיוחד עבור ימי כיף לקבוצות.

לא פחות חשוב: נוחות

חיק הטבע הוא מקום נהדר עבור יום גיבוש לקבוצות, אבל רובנו התרגלנו לתנאים מפנקים שהטבע, על כל יופיו והדרו, לא תמיד מסוגל לספק. שף תנוח מציע ציוד מגוון, מכריות נוחות ועד מטבחים מאובזרים, ובעיקר ניסיון רב, יכולות ארגון משובחות ופתרונות יצירתיים, כך שכל יום כיף לקבוצות הוא חוויה לא רק מרתקת אלא גם מפנקת.

אוכל, קדימה אוכל

ההנאה מימי גיבוש לקבוצות, עם כל הכיף הטמון בשבירת השגרה, יציאה לאוויר הצח ומגוון פעילויות משמחות, מחייבת גם ארוחה טובה. משתתפים רבים בימי כיף לקבוצות כבר התענגו על מבחר המעדנים של שף תנוח, תוצר של מטבח ישראלי הממזג בתוכו מוטיבים אסייתיים ודרום אמריקאיים. כל מי שמארגן ימי גיבוש לקבוצות מוזמן להבטיח גם הוא חוויה קולינארית יוצאת דופן שתורמת רבות להצלחת כל יום גיבוש לקבוצות.

 

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.