מאמרים

קייטרינג שטח - שף תנוח

אוכל הוא קודם כל חוויה רגשית, כך שאין פלא כי כל מנה שאנחנו אוכלים לא סביב שולחן אוכל קונבנציונלי אלא מחוץ לבית, בחיק הטבע או בכל מקום שאינו מוקף בטון, מקבלת טעם מיוחד המלווה אותנו זמן רב אחרי שסיימנו לאכול.

אבל ארוחה תחת כיפת השמיים מחייבת היערכות מתאימה, תכנון יסודי של התפריט על מנת שיכלול מנות שטעמן לא ייפגם עקב התנאים והמגבלות, הקפדה יתרה על היגיינה וניקיון ומציאת פתרונות לוגיסטיים לכל מצב ולכל הפתעה בלתי מתוכננת שעשויה לצוץ.

הידע, היכולות והיצירתיות של שף תנוח מבטיחים הנאה מהיתרונות הרבים של ארוחה בשטח, בין אם כחלק מאירוע מרגש ובין אם בסופו של טיול מרנין, מבלי להרגיש כלל את החסרונות שעלולים להעיב על ארוחה שכזו.

תפריטים מגוונים גם בשטח

לא כל מנה ניתן לכלול בקייטרינג שטח, אבל המקצועיות של שף תנוח והיצירתיות הרבה מבטיחות ארוחות מגוונות ועשירות בכל אירוע ובכל תנאי.

ניתן לבחור בין תפריט צמחוני לבין תפריט בשרי, ובכל מקרה ליהנות ממנות המבוססות על חומרי גלם משובחים שנבחרו במיוחד לארוחה בתנאי שטח, ובמקביל מבר קפה מקצועי לעילא ולעילא.

המעדנים שמפיק שף תנוח משלבים בין יתרונות המטבח הישראלי לטעמים הייחודיים של המטבח הדרום אמריקאי ושל זה האסייתי – ומהווים הוכחה ניצחת (וטעימה מאוד...) לכך שקייטרינג שטח יכול לספק ארוחות גורמה.

היגיינה

גם התפריט המגרה ביותר לא יהפוך לארוחה משובחת ללא היערכות נאותה. הניסיון העשיר של שף תנוח בקייטרינג שטח מבטיח לבלוטות הטעם שלכם חוויה יוצאת דופן גם כשמזג האוויר לא משתף פעולה (רוחות עזות, טמפרטורות גבוהות וכו').

בנוסף, ישנה הקפדה מקסימאלית על היגיינה מוחלטת, החל משלב הכנת האוכל, דרך אחסונו עד לזמן הסעודה וכלה באופן הגשתו, כך שהנאת המשתתפים תהיה מלאה.

 

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.