מאמרים

הפקת ימי כיף לחברות - שף תנוח

המרכיב החשוב ביותר בשביעות רצון עובדים בכל מקום עבודה, כך על פי מחקרים רבים, הוא לאו דווקא השכר, אלא מידת העניין שמספקת המשרה והיחס אותו מעניקים המנהלים. ימי כיף לעובדים הם דרך מצוינת הן לשבור את השגרה ולהוסיף עניין וכיף לעבודה, והן לספק לעובדים צ'ופר משמח. בנוסף, ימי כיף לחברות הם גם דרך מצוינת ליצור גיבוש בין העובדים, לשפר את שיתוף הפעולה ולהעלות את הפרודוקטיביות.

על מנת שיום כיף לעובדים אכן יהיה אירוע מרנין, רצוי לתכנן אותו היטב ולהקדיש תשומת לב לכל פרט ופרט, ובפרט למקום בו הוא יתקיים (בין אם מדובר בלוקיישן אחד ובין אם במסלול הכולל מספר תחנות אטרקטיביות), לאוכל שיוגש במהלכו (אלמנט חשוב במיוחד בהצלחת ימי כיף לעובדים ובעצם כל אירוע שהוא) ולפעילויות השונות שייכללו בו.

צוות שף תנוח מספק מענה כולל לכל אלה, ובמיוחד ידע רב שנצבר במהלך שנים רבות של הפקת ימי כיף לחברות, יכולות ארגון גבוהות, פתרונות יצירתיים גם (ובעיקר) בתנאי שטח מגבילים, וכן תפריט עשיר שהופך כל יום כיף לעובדים לחוויה טעימה.

רוצים לקבל פרטים נוספים? יש לכם שאלות? אל תחשבו פעמיים, אנחנו כאן בשבילכם, צרו עמנו קשר ונציג שף תנוח ישמח לעמוד לשרותכם!

אטרקציות לעובדים ולחברות

בין האטרקציות שנשמח לארגן עבורכם במסגרת יום כיף לחברות ניתן לציין רכיבה על סוסים וטיולים בתוואי שטח שונים לחובבי הפעילות הספורטיבית האתגרית ומתחם עיסויים מפנקים (אחד הלהיטים של ימי כיף לעובדים).

פעילויות אחרות המבטיחות כי ימי כיף לחברות יתרמו לא רק למוראל של העובדים אלא גם לגיבוש ביניהם הן סדנאות שונות המותאמות במיוחד לאופי החברה ומשחקים מהנים שמייצרים שיתוף פעולה פורה.

בנוסף, נשמח לספק עבור יום כיף לחברות כל ציוד ואבזור הנדרש עבורו, דוגמת פוטונים, נרגילות, אוהלים דקורטיביים, שרשראות תאורה, מגברים, לפידים ועוד.

מה המשאב החשוב ביותר בחברה עסקית?

ניהול עסק הוא משימה קשה ביותר הדורשת מומחיות עצומה. כאשר אנחנו מנהלים עסק אנחנו חייבים לחשוב על מאות דברים בכדי להבטיח כי העסק יהיה רווחי. אנחנו צריכים לחשוב על המוצר שלנו, על הספקים שלנו, על המחלקות השונות בחברה ועוד. אך אם יש דבר חשוב בעסק אלו הם דווקא העובדים שלנו. אם העובדים שלנו יעבדו בצורה הטובה ביותר ויהיו בעלי תפוקה גדולה הרי שאנחנו נצליח לנצח את המתחרים שלנו בקלות. על כן ההון האנושי הוא הדבר החשוב ביותר בכל עסק והוא יקבע האם העסק יהיה רווחי. לכן ככל שנשקיע יותר בעובדים שלנו כך העסק שלנו יהיה במקום טוב יותר ואנחנו נהיה מרוצים יותר.

כיצד נדאג לטפח את העובדים שלנו?

אז מה ניתן לעשות בכדי להבטיח כי העובדים שלנו יהיו מרוצים? כמובן שתמיד ניתן לעלות שכר לעובדים. אך זוהי טעות לראות הכול בעיני הכסף. ראשית כל עובד ירצה תמיד עוד תוספת למשכורת אך זה לא מה שבהכרח גורם לו עושר. בנוסף, תמיד תימצא החברה שתשלם לעובד מסוים יותר משאנחנו נשלם לו ולכן זה לא משתלם לעלות את המשכורות. מה שהעובדים מחפשים היא תחושת שייכות למקום העסק, ואת זאת ניתן להשיג באמצעות עריכה של ימי כיף לעובדים. ימי כיף לעובדים משפרים את תחושת העובד, מאפשרית לו להתחבר למקום העבודה, ליצור קשרים עם עובדים אחרים ועוד. כל אלו הופכים את ימי הכיף לעובדים לדבר מיוחד ובעל ערך גבוה ביותר המשפיע על העובדים וגורם להם להיות יותר פרודוקטיביים וזהו דבר בעל ערך עצום.

יום כיף לעובדים – כיצד עליו להיות?

כאשר אנחנו עורכים ימי כיף לעובדים אנחנו צריכים לחשוב ממה העובד ייהנה. עלינו למצוא אטרקציות  מספיק מיוחדות שהעובד ייהנה מהן מאוד. יום הכיף צריך להכיל מספר אטרקציות שונות בכדי שכל עובד ימצא עניין בו. אין כל ספק כי ככל שיום הכיף יהיה יותר מיוחד כך העובדים ייהנו יותר וכך הצלחת יום הכיף לא תהיה מוטלת בספק. ישנה משמעות מכרעת למקום בו עושים את יום הכיף ועלינו למצוא מקום מספיק מעניין וייחודי אשר יעניין את העובד ויגרום לו להנאה מרובה. חברה המשקיעה בעובדים שלה תקבל בחזרה השקעה של העובדים שלה בה ואת זאת חשוב מאוד לזכור כאשר עושים יום כיף לעובדים.

יום כיף לעובדים – בחרו בחברת שף תנוח

אם אתם מחפשים אחר יום כיף ייחודי ומיוחד עליכם לבחור בחברת שף תנוח שתפיק לכם את האירוע. לחברת שף תנוח ניסיון עשיר בהפקת ימי כיף לעובדים והיא כבר הפיקה את כול ימי הכיף עליהם אתם יכולים לחשוב. שף תנוח תעשה הכול בכדי שיום הכיף שלכם יהיה איכותי ובלתי נשכח. אנחנו יכולים לארגן לכם אטרקציות מיוחדות ולהפוך את יום הכיף שלכם לבלתי נשכח. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הגורם האחראי בחברה האמון על הפקת יום הכיף ואנחנו נסייע לו בכל שיידרש. כך יום הכיף שלכם יהיה בלתי נשכח וייחרט בליבם של העובדים למשך תקופה ארוכה.

יום כיף לעובדים – מה תקבלו מחברת שף תנוח?

חברת שף תנוח מתחייבת לספק לכם את יום הכיף הכי ייחודי שיש והכי מעניין שיש. אתם תקבלו מאתנו שירות מדהים מכיוון שאנחנו מאמינים כי כל לקוח הוא ייחודי ומיוחד ויש לעשות הכול בכדי שיהיה מרוצה. בנוסף, אתם תקבלו מאתנו אירוע מוקפד ומושקע בו כל פרט מתוכנן והכול בכדי שהעובדים שלכם יהיו מרוצים ושמחים.

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.