מאמרים

ימי כיף לחברות | הפקת ימי כיף לחברות - שף תנוח

יום כיף לחברות

המרכיב החשוב ביותר בשביעות רצון עובדים בכל מקום עבודה, כך על פי מחקרים רבים, הוא לאו דווקא השכר, אלא מידת העניין שמספקת המשרה והיחס אותו מעניקים המנהלים. ימי כיף לעובדים הם דרך מצוינת הן לשבור את השגרה ולהוסיף עניין וכיף לעבודה, והן לספק לעובדים צ'ופר משמח. בנוסף, ימי כיף לחברות הם גם דרך מצוינת ליצור גיבוש בין העובדים, לשפר את שיתוף הפעולה ולהעלות את הפרודוקטיביות.

על מנת שיום כיף לעובדים אכן יהיה אירוע מרנין, רצוי לתכנן אותו היטב ולהקדיש תשומת לב לכל פרט ופרט, ובפרט למקום בו הוא יתקיים (בין אם מדובר בלוקיישן אחד ובין אם במסלול הכולל מספר תחנות אטרקטיביות), לאוכל שיוגש במהלכו (אלמנט חשוב במיוחד בהצלחת ימי כיף לעובדים ובעצם כל אירוע שהוא) ולפעילויות השונות שייכללו בו.

צוות שף תנוח מספק מענה כולל לכל אלה, ובמיוחד ידע רב שנצבר במהלך שנים רבות של הפקת ימי כיף לחברות, יכולות ארגון גבוהות, פתרונות יצירתיים גם (ובעיקר) בתנאי שטח מגבילים, וכן תפריט עשיר שהופך כל יום כיף לעובדים לחוויה טעימה.

רוצים לקבל פרטים נוספים? יש לכם שאלות? אל תחשבו פעמיים, אנחנו כאן בשבילכם, צרו עמנו קשר ונציג שף תנוח ישמח לעמוד לשרותכם!

אטרקציות לעובדים ולחברות

בין האטרקציות שנשמח לארגן עבורכם במסגרת יום כיף לחברות ניתן לציין רכיבה על סוסים וטיולים בתוואי שטח שונים לחובבי הפעילות הספורטיבית האתגרית ומתחם עיסויים מפנקים (אחד הלהיטים של ימי כיף לעובדים).

פעילויות אחרות המבטיחות כי ימי כיף לחברות יתרמו לא רק למוראל של העובדים אלא גם לגיבוש ביניהם הן סדנאות שונות המותאמות במיוחד לאופי החברה ומשחקים מהנים שמייצרים שיתוף פעולה פורה.

בנוסף, נשמח לספק עבור יום כיף לחברות כל ציוד ואבזור הנדרש עבורו, דוגמת פוטונים, נרגילות, אוהלים דקורטיביים, שרשראות תאורה, מגברים, לפידים ועוד.

שבו לנוח!

החברה הוקמה מתוך הכרה בצורך העולה במתן אלטרנטיבה ייחודית למתחמי האירועים הבנאליים ולהפקות השבלוניות. שף תנוח נותנת מענה אלטרנטיבי לאלו הבוחרים באירוע מיוחד בו הטבע לוקח חלק פעיל ובלתי נפרד, חתונה, יום הולדת, ערבי חברה, ימי גיבוש לעובדים או כל אירוע אחר.

אנו כאן בשבילכם, קשובים ונכונים להפיק כל אירוע, בכל סדר גודל ובכל קונספט ובידנו הכלים והיכולת הלוגיסטית לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, אנו מספקים על פי צורך ובהתאמה:  אוהלי ענק וריהוט במגוון סגנונות, תאורה והגברה, במות, חשמל, מטבח, מתחמי נוחיות ומקלחות וכל אלמנט אחר שיידרש על מנת להשלים את האירוע. 

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.