מאמרים

הצללה לאירועים - שף תנוח

אחת הסיבות העיקריות לחשש של אנשים רבים מפני קיום אירועים בחיק הטבע היא השמש הקופחת והסכנה הטמונה בחשיפה מופרזת לקרניה. בשף תנוח תמצאו מבחר רחב של פתרונות הצללה לאירועים המבטיחים כי כל משתתפי האירוע יוכלו ליהנות מבלי חשש, והתורמים בנוסף גם לפן האסתטי של החוויה.

אירועים לאורך כל השנה

ישראל היא מדינה שטופת שמש, עובדה המאפשרת קיום אירועים בחיק הטבע ותחת כיפת השמיים לאורך כל השנה כמעט, שהרי גם בחורף ניתן ליהנות משפע ימי שמש. אולם על מנת שהשמש תחמם ותאיר אך לא תצרוב ותשרוף, חשוב מאוד להשתמש בפתרונות הצללה לאירועים, בהתאם לאירוע.

הניסיון העשיר שלנו בהצללות לאירועים מעניק לכם את האפשרות לקיים את האירוע שעליו חלמתם, בכל מקום שתבחרו ולאורך כל השנה. ברשותנו שמשיות, אוהלים מיוחדים, רשתות צל ובאופן כללי הציוד האיכותי ביותר והמתקדם ביותר, שמתוחזק באופן שוטף וללא פשרות.

במיוחד חשוב לתכנן היטב הצללות לאירועים כשמדובר באירוע הנמשך שעות רבות או ימים שלמים, כך שבמהלכו השמש משנה את מיקומה.

היכולות הלוגיסטיות שלנו מבטיחות כי גם האירועים שלכם – חתונות, מסיבות רווקים/רווקות, ימי נישואין, ימי הולדת, בר/בת מצוות, ימי גיבוש וכיף, קמפינג וארוחות בלב הטבע – יזכו לפתרונות הצללה לאירועים אופטימאליים. כדאי לקחת בחשבון שהצללות לאירועים נחוצות גם בחורף, במיוחד כששוהים שעות רבות באוויר הצח.

חכם בשמש

לצד ההיעזרות בפתרונות הצללה לאירועים חשוב מאוד, כמובן, להקפיד גם על שתיית מים מרובה, בעיקר בקיץ אך לא רק. הצוות המקצועי של שף תנוח ישמח לספק לכם במידת הצורך גם מתקני מים מתוקים (הן לשתייה והן לבישול) וכן ייעוץ מקיף בכל הכרוך בשהייה בכל תנאי מזג אוויר, כך שהבטיחות שלכם ושל אורחיכם תהיה מלאה וההנאה מושלמת.

שבו לנוח!

החברה הוקמה מתוך הכרה בצורך העולה במתן אלטרנטיבה ייחודית למתחמי האירועים הבנאליים ולהפקות השבלוניות. שף תנוח נותנת מענה אלטרנטיבי לאלו הבוחרים באירוע מיוחד בו הטבע לוקח חלק פעיל ובלתי נפרד, חתונה, יום הולדת, ערבי חברה, ימי גיבוש לעובדים או כל אירוע אחר.

אנו כאן בשבילכם, קשובים ונכונים להפיק כל אירוע, בכל סדר גודל ובכל קונספט ובידנו הכלים והיכולת הלוגיסטית לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, אנו מספקים השכרת ציוד על פי צורך ובהתאמה והכל במחירים נוחים: אוהלי ענק וריהוט במגוון סגנונות, תאורה והגברה, במות, חשמל, מטבח, מתחמי נוחיות ומקלחות וכל אלמנט אחר שיידרש על מנת להשלים את האירוע. 

כמו כן תוכלו לשלב באירוע את מיטב האטרקציות, בהם גם טיולי שטח, רכיבה על סוסים, סדנאות, מתחם עיסויים, פעילויות דינמיקה קבוצתית ועוד.

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.