מאמרים

הצללה לאירועים - שף תנוח

אחת הסיבות העיקריות לחשש של אנשים רבים מפני קיום אירועים בחיק הטבע היא השמש הקופחת והסכנה הטמונה בחשיפה מופרזת לקרניה. בשף תנוח תמצאו מבחר רחב של פתרונות הצללה לאירועים המבטיחים כי כל משתתפי האירוע יוכלו ליהנות מבלי חשש, והתורמים בנוסף גם לפן האסתטי של החוויה.

אירועים לאורך כל השנה

ישראל היא מדינה שטופת שמש, עובדה המאפשרת קיום אירועים בחיק הטבע ותחת כיפת השמיים לאורך כל השנה כמעט, שהרי גם בחורף ניתן ליהנות משפע ימי שמש. אולם על מנת שהשמש תחמם ותאיר אך לא תצרוב ותשרוף, חשוב מאוד להשתמש בפתרונות הצללה לאירועים, בהתאם לאירוע.

הניסיון העשיר שלנו בהצללות לאירועים מעניק לכם את האפשרות לקיים את האירוע שעליו חלמתם, בכל מקום שתבחרו ולאורך כל השנה. ברשותנו שמשיות, אוהלים מיוחדים, רשתות צל ובאופן כללי הציוד האיכותי ביותר והמתקדם ביותר, שמתוחזק באופן שוטף וללא פשרות.

במיוחד חשוב לתכנן היטב הצללות לאירועים כשמדובר באירוע הנמשך שעות רבות או ימים שלמים, כך שבמהלכו השמש משנה את מיקומה.

היכולות הלוגיסטיות שלנו מבטיחות כי גם האירועים שלכם – חתונות, מסיבות רווקים/רווקות, ימי נישואין, ימי הולדת, בר/בת מצוות, ימי גיבוש וכיף, קמפינג וארוחות בלב הטבע – יזכו לפתרונות הצללה לאירועים אופטימאליים. כדאי לקחת בחשבון שהצללות לאירועים נחוצות גם בחורף, במיוחד כששוהים שעות רבות באוויר הצח.

חכם בשמש

לצד ההיעזרות בפתרונות הצללה לאירועים חשוב מאוד, כמובן, להקפיד גם על שתיית מים מרובה, בעיקר בקיץ אך לא רק. הצוות המקצועי של שף תנוח ישמח לספק לכם במידת הצורך גם מתקני מים מתוקים (הן לשתייה והן לבישול) וכן ייעוץ מקיף בכל הכרוך בשהייה בכל תנאי מזג אוויר, כך שהבטיחות שלכם ושל אורחיכם תהיה מלאה וההנאה מושלמת.

אירוע – סיבה לחגיגה

מעטים הדברים המרגשים אותנו כמו אירועים של חברים ובני משפחה. זה יכול להיות ברית מילה, חתונה או בר מצווה כל אירוע הוא ייחודי ומיוחד ואנחנו מתרגשים ממנו עד מאוד. אין כל ספק כי החגיגה באירוע היא אין סופית ואנחנו צריכים לזכור זאת. ההנאה באירועים היא חשובה ביותר ואנו צריכים לעשות הכול בכדי לחגוג בצורה הגדולה ביותר. כך נשמח את חתני השמחה באירוע ונבטיח כי יהיה להם אירוע בלתי נשכח שעוד ידברו עליו הרבה. כל אחד רוצה את האירוע הכי מיוחד שיש ואנחנו ניתן לכם כאן כמה טיפים כיצד האירוע שלכם יכול להיות מושלם, שונה ומיוחד מכל אירוע אחר שנעשה אי פעם.

מקום האירוע – הדבר החשוב ביותר שיש

אז מה חשוב כאשר אנחנו עורכים אירוע? על מה צריך להסתכל כאשר אנחנו מחליטים להתחתן, לעשות או בר מצווה או ברית מילה? התשובה היא שהדבר החשוב ביותר עליו צריך לתת את הדעת הוא היכן לערוך את האירוע. מקום האירוע משפיע בצורה עמוקה על אופי האירוע ועל ההנאה שלנו ושל האורחים מהאירוע. ככל שמקום האירוע יותר מיוחד כך אנחנו נהנה יותר. ואיזה מקום יותר מיוחד יש מאשר בטבע? אירוע בטבע הוא אירוע שכמותו לא היה והוא ייחודי ומיוחד. אין כל ספק כי כל אחד הרוצה לערוך אירוע שונה חייב לבחור בטבע לאירוע שלו.

אל תארגנו לבד את האירוע

אך אם אנחנו עושים אירוע בטבע אנחנו חייבים לחשוב על כך כי יהיה לנו קשה לארגן את האירוע לבד. ישנם מאות דברים שצריך לחשוב עליהם כאשר אנחנו עורכים אירוע ועלינו לזכור זאת. עלינו לדאוג להצללה, לכיסאות לשולחנות, לאוכל ולעוד עשרות דברים. הדרך הכי בטוחה להתגבר על הבעיה הזאת בצורה הטובה ביותר היא לקחת חברת הפקה שתעשה לנו את האירוע ותבטיח כי לא יהיו בעיות באירוע. שווה להשקיע עוד קצת כסף בחברת הפקה טובה וכך להבטיח כי האירוע שלכם יתקיים בצורה הטובה ביותר וכך תהיו בטוחים כי אתם נהנים מאירוע שכמותו עוד לא היה. זכרו, כי עריכת האירוע באופן עצמאי גם תדרוש ממכם הרבה משאבים וזמן, דברים שלא תמיד יהיו לכם וכך האירוע שלכם יכול להיהרס.

הצללה לאירועים בטבע – הפתרון הטוב ביותר שיש

אך מה קורה כאשר אנחנו עורכים אירוע בטבע תחת כיפת השמיים באור יום? במצב כזה אנחנו חייבים לחשוב על עריכת אירוע בצורה הטובה ביותר ללא הפרעה מצד השמש. השמש הקופחת בישראל במיוחד בקיץ ובאביב יכולה לגרום לכך שהאירוע שלנו ייהרס. אך אל דאגה ישנו פתרון פשוט ונוח לטיפול בבעיה זו. הפתרון הזה הוא באמצעות הצללה לאירועים. הצללה לאירועים מבטלת את השמש ואת ההפרעה שלכם ומבטיחה כי אתם תיהנו מאירוע מיוחד בטבע ללא הפרעה מצד השמש. זהו דבר חשוב ביותר עליו יש לתת את הדעת ולעשות הכול בכדי שתהיה הצללה על האירוע שלכם.  

הצללה לאירועים – רק עם שף תנוח

אם אתם מעוניינים בהצללה איכותית לאירוע שלכם, בחרו בחברת שף תנוח. שף תנוח היא החברה המובילה בארץ להצללה לאירועים ויש לה ניסיון עשיר בעריכת אירועים תחת הצללה. הצללה לאירועים חייבת להיות ברמה מסוימת ושף תנוח שומרת על הרמה הזאת. כאשר אנחנו מבצעים הצללה אנחנו דואגים לחזק אותה כך שהיא לא תיפול באמצע האירוע ותגרום להריסת האירוע. אנחנו מומחים בהצללה ונוכל לדאוג לכם להצללה בכל תוואי שטח וזאת עקב המומחיות הגדולה שלנו בפתרונות הצללה.

 

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.