מאמרים

הפקת אירועים בטבע - שף תנוח

הפקת אירועים בטבע

המין האנושי מבלה את מרבית זמנו כלוא בין קירות בטון, תחת תאורה מלאכותית והרחק מאוויר צח, כך שאך טבעי הוא כי לפחות את האירועים החגיגיים שלו הוא מעדיף לציין בחיק הטבע או בים.

יחד עם זאת, כדאי לזכור שהפקת אירועים בטבע מחייבת היערכות נרחבת. אנחנו בשף תנוח נשמח לתרום את הניסיון הרב שלנו בכל הקשור לאירוע בטבע, את יכולות הארגון המופלאות, היצירתיות והמסוגלות למצוא פתרון לכל בעיה כדי שגם אתם ואורחיכם תוכלו ליהנות מאירוע בחיק הטבע או תחת כיפת השמיים אצלכם בחצר.

כל האישורים כדי שכולם יהיו מאושרים

חשוב לדעת כי קיום אירוע בטבע מחייב קבלת אישורים מגופים שונים. בנוסף, יש לדאוג להכנת השטח בו יתקיים האירוע לכבוד האורחים, לגידור ואבטחה, למקומות חנייה וכן לניקוי האזור לאחר תום החגיגה. על מנת שכל אלה יתבצעו על הצד הטוב ביותר, כדאי לפנות לחברה בעלת ניסיון ומקצועיות בהפקת אירועים בטבע, כך שאתם תוכלו להתרכז במה שחשוב באמת – הכיף שבאירוע.

ציוד לכל צורך

בנוסף, אנחנו בשף תנוח מספקים את כל הציוד הנדרש עבור אירוע בטבע החל ממחצלות יפות ופוטונים בשלל צבעים, דרך אוהלי לינה ואירוח, פתרונות הצללה, אביזרי חשמל, תאורה והגברה וכלה במטבח מאובזר היטב – כל מה שצריך כדי לאפשר קיום חגיגה כהלכתה גם בתנאי שטח.

 

אוכל בחיק הטבע

חלק בלתי נפרד מהפקת אירועים בטבע ומהצלחתו של אירוע בטבע הוא האוכל המוגש באירוע. שף תנוח מציע קייטרינג יצירתי וטעים להפליא, הן צמחוני והן בשרי, המשלב היטב את המטבח הישראלי על החיבור המוצלח שלו לטבע ולאדמה עם הטעמים הייחודיים של המטבח האסייתי והדרום אמריקאי. התפריטים מותאמים במיוחד לבישול, הגשה ואכילה תחת כיפת השמיים, ומשלימים אירוע שכל כולו חוויה יוצאת דופן.

שבו לנוח!

החברה הוקמה מתוך הכרה בצורך העולה במתן אלטרנטיבה ייחודית למתחמי האירועים הבנאליים ולהפקות השבלוניות. שף תנוח נותנת מענה אלטרנטיבי לאלו הבוחרים באירוע מיוחד בו הטבע לוקח חלק פעיל ובלתי נפרד, חתונה, יום הולדת, ערבי חברה, ימי גיבוש לעובדים או כל אירוע אחר.

אנו כאן בשבילכם, קשובים ונכונים להפיק כל אירוע, בכל סדר גודל, גם חתונות, ובכל קונספט ובידנו הכלים והיכולת הלוגיסטית לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, אנו מספקים על פי צורך ובהתאמה: אוהלי ענק וריהוט במגוון סגנונות, תאורה והגברה, במות, חשמל, מטבח, מתחמי נוחיות ומקלחות וכל אלמנט אחר שיידרש על מנת להשלים את האירוע. 

כמו כן תוכלו לשלב באירוע את מיטב האטרקציות, בהם גם טיולי שטח, רכיבה על סוסים, סדנאות, מתחם עיסויים, פעילויות דינמיקה קבוצתית ועוד במחירים שווים לכל נפש.

 

 

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.