מאמרים

הפקת אירועים בטבע - שף תנוח

המין האנושי מבלה את מרבית זמנו כלוא בין קירות בטון, תחת תאורה מלאכותית והרחק מאוויר צח, כך שאך טבעי הוא כי לפחות את האירועים החגיגיים שלו הוא מעדיף לציין בחיק הטבע או בים.

יחד עם זאת, כדאי לזכור שהפקת אירועים בטבע מחייבת היערכות נרחבת. אנחנו בשף תנוח נשמח לתרום את הניסיון הרב שלנו בכל הקשור לאירוע בטבע, את יכולות הארגון המופלאות, היצירתיות והמסוגלות למצוא פתרון לכל בעיה כדי שגם אתם ואורחיכם תוכלו ליהנות מאירוע בחיק הטבע או תחת כיפת השמיים אצלכם בחצר.

כל האישורים כדי שכולם יהיו מאושרים

חשוב לדעת כי קיום אירוע בטבע מחייב קבלת אישורים מגופים שונים. בנוסף, יש לדאוג להכנת השטח בו יתקיים האירוע לכבוד האורחים, לגידור ואבטחה, למקומות חנייה וכן לניקוי האזור לאחר תום החגיגה. על מנת שכל אלה יתבצעו על הצד הטוב ביותר, כדאי לפנות לחברה בעלת ניסיון ומקצועיות בהפקת אירועים בטבע, כך שאתם תוכלו להתרכז במה שחשוב באמת – הכיף שבאירוע.

ציוד לכל צורך

בנוסף, אנחנו בשף תנוח מספקים את כל הציוד הנדרש עבור אירוע בטבע החל ממחצלות יפות ופוטונים בשלל צבעים, דרך אוהלי לינה ואירוח, פתרונות הצללה, אביזרי חשמל, תאורה והגברה וכלה במטבח מאובזר היטב – כל מה שצריך כדי לאפשר קיום חגיגה כהלכתה גם בתנאי שטח.

 

אוכל בחיק הטבע

חלק בלתי נפרד מהפקת אירועים בטבע ומהצלחתו של אירוע בטבע הוא האוכל המוגש באירוע. שף תנוח מציע קייטרינג יצירתי וטעים להפליא, הן צמחוני והן בשרי, המשלב היטב את המטבח הישראלי על החיבור המוצלח שלו לטבע ולאדמה עם הטעמים הייחודיים של המטבח האסייתי והדרום אמריקאי. התפריטים מותאמים במיוחד לבישול, הגשה ואכילה תחת כיפת השמיים, ומשלימים אירוע שכל כולו חוויה יוצאת דופן.

 

 

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.