מאמרים

זולה בים – איך? מה? ולמה?

זולה בים – איך? מה? ולמה?

אנשים רבים, צעירים כמבוגרים, תרים כל העת אחר רעיונות מקוריים לימים, אירועים ובילויים מיוחדים ושונים, אותם ניתן לארגן. מחד, מעוניינים הללו להישאר תחת כיפת השמיים, להבדיל מבילוי תחת קורת גג, ומאידך נוברים בדרכים השונות המוצעות על מנת למקסם את נוחות הישיבה בטבע. בשורות הבאות, תוכלו להכיר דרך אחת ליהנות בכל העולמות.

זולה בים – מה נדרש כדי להקימה, ואיך זה עובד?

הפירוש הלשוני למילה 'זולה', הוא חוסר מתח ודאגות, שלווה או רוגע. לזה כמובן גם מתכוונים אותם האנשים, המחפשים אחר הקמתה של אחת ורביצה בה. רבים הגיעו למסקנה שאחד המקומות הנינוחים והיפים ביותר לעשות זאת, הוא בחוף הים. על כן, לאחר ארגון קצר, יוצאים הללו למשימה. יחד עם זאת, לאור העובדה שרובם אינם מכינים מראש את האמצעים המתאימים, הם אמנם נהנים מהנוף היפה, אך פעמים רבות נתקלים בחוסר נוחות וחום, המעיבים על החוויה. בכדי להקים זולה בים, אשר תהיה איכותית ומהנה, בחרו ראשית במקום המתאים. סביר כי תרצו רצועת חוץ צרה ומישורית, הסמוכה למקור מי שתייה ורחוקה מאזורים הומי אדם. שנית, דאגו לארגן את האמצעים המתאימים – יריעות בד אותן תוכלו לפרוס מעליכם, למען הגנה מפני החום והשמש, מחצלות אותן תפרסו מתחתיכם בכדי להימנע ממגע עם החול כשבכך תחפצו וכן כסאות, ספסלים, ספות ושאר אביזרים, אשר יאפשרו לכם לשבת בנוחות אל מול הגלים.

האם ניתן לערוך אירוע גדול בזולה מעין זו?

 

מוכן שכן. חברות רבות במשק, דוגמת 'שף תנוח', מציעות להשכרה את כלל האביזרים הדרושים לשם הקמת זולה בים, כמו גם ארגון אירועים ואטרקציות המותאמות אישית לכם ולמוזמניכם. הזולה שלכם יכולה לקבל מספר רב של צורות ואווירות פוטנציאליות, הכל בהתאם לרצונכם. תוכלו לארגן את האירוע בו תחפצו בסיוע החברות דנן, או לחילופין להפיקו בעצמכם, ואך לשכור מהאחרונות את הציוד הרלוונטי. האטרקציות השונות תמיד יהיו זמינות, ויתאימו כמעט לכל דורש. מארוחות פשוטות שבאפשרותכם לבשל, דרך משחקים חברתיים אותם תוכלו ליישם וכלה בהשכרה של שירותיהם של מסאז'יסטים מקצועיים, והפיכת הזולה למתחם ספא על החוף. אין ספק כי זולה בים היא אחת הדרכים הזמינות והזולות לערוך אירועים, או פשוט לבלות, בנוחות ובצורה ייחודית תחת כיפת השמיים.

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.