מאמרים

קמפינג למשפחות | שף תנוח

לא פעם, אנו מוצאים את עצמנו מתחבטים בשאלה הנצחית: "איזו פעילות אנחנו יכולים לעשות יחד כמשפחה ומקשה אחת?", ובכן, את התשובה תמצאו בשורות הבאות במאמר הבא, שמוקדש לכל מי שמעוניין לגבש את משפחתו באמצעות קמפינג למשפחות, וליהנות מהטבע הנהדר שארץ ישראל מציעה. הבה נתחיל.


מה זה קמפינג למשפחות

קמפינג למשפחות אינו שונה מכל קמפינג אחר למעט דבר אחד והוא המשתתפים בו. בקמפינג, מקימים מאהל, לרוב באמצעות אוהלים, ומכינים את כל השטח ללינה. כאשר מדובר על משפחה הכוללת כמה שכבות גיל, חשוב מאוד להקפיד ולדאוג לכל אחד ואחת מבני המשפחה במיוחד כאשר מדובר על המבוגרים והצעירים ביותר מביניהם. קמפינג משפחות מציע חוויה משפחתית נהדרת וזוהי בהחלט אחת החוויות המגבשות ביותר ואלו אשר תשארנה צרובות בזיכרונם של בני המשפחה שנים קדימה.

מה צריך עבור קמפינג

ישנם כמה דברים בסיסיים הדרושים כדי ליהנות מחווית קמפינג משפחות שלמה ומהנה. בין היתר נזדקק לאוהלי לינה, מתקני מים הכוללים מקלחת, פינות ישיבה נוחות, מקור חשמל כגון גנרטור, מטבח המותאם לצרכי השטח, אמצעי תאורה שונים, אספקת אוכל ומים, משחקים ו/או אטרקציות וכמובן ערסלים עבור מנוחה וכיף. כל אלו ועוד, יהפכו את החוויה לכייפית וכזו שתרצו לחזור אליה.

מיקומי קמפינג בארץ ישראל

למרבה הפלא, ארץ ישראל הקטנה והיפה, בעלת שטחים רבים המותאמים לקמפינג מכל סוג (קמפינג שטח, לינת לילה, קמפינג משפחות ועוד). הסוד, הוא לדעת היכן מותר להקים מאהל קמפיניג, באיזה חוף מומלץ לישון, איזה אתר קמפינג משפחות אכן מספק את כל הדרוש ועוד. חברת "שף תנוח" היא חברה המספקת לכם את כל התשובות ועוזרת לכם ליהנות מהחוויה במקום להיות טרודים בכל ההכנות הלוגיסטיות. החברה מתמחה בהקמת קמפינג משפחות ובעלת כל האבזור והכלים הדרושים עבור קמפינג מושלם. חשוב לזכור, שינה בשטח היא אינה שינה בבית או בבית מלון ולכן חשוב מאוד להכין את הכל מבעוד מועד.

אם גם אתם רוצים לצאת לחוויה של פעם בחיים, בשטח, עם כל המשפחה ועם כל האבזור הנכון, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!
מספרי הטלפון שלנו הם: 054-5510400  ו- 050-2028636

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.