מאמרים

הפקת חתונה

הפקת חתונה בבית

מזל טוב! החלטתם להתחתן ולהקים בית בישראל. השאלה היחידה שעומדת כעת, היא היכן וכיצד מתכננים את היום הגדול ביותר בחייכם?! מרבית הזוגות, ישכרו אולם ועל הפקת חתונה יהיו אמונים מספר אנשים אך בעיקר הזוג. אך מה עם הזוגות המחפשים אחר חתונה מיוחדת או חתונה אלטרנטיבית המתרחשת לה בחיק הטבע המקסים, שיש לארץ ישראל להציע ובלוקיישן יוצא דופן... במיוחד עבורכם, הזוגות שרוצים לשבור את השגרה ורוצים להפיק חתונה מיוחדת, כתבנו את המאמר הבא.

הפקת חתונה בחיק הטבע

אין ספק כי הפקת חתונה היא מטלה מורכבת עד מאוד ולעיתים מייאשת. כאשר מדובר על חתונה אלטרנטיבית המתרחשת בחיק הטבע, המטלה הופכת מורכבת עד יותר ודרושים לא מעט אישורים, כגון: אישורי אבטחה, גידור, הכנה וניקוי השטח, חניית אורחים ועוד. טרם הצלחנו לפגוש בזוג אשר צלח את כל הארגונים והסידורים, ללא מריבות וללא ויכוחים. על כן ובמיוחד עבורכם, זוגות יקרים, הקמנו את חברת "שף תנוח". החברה חוסכת לכם את כל הבירוקרטיה והלוגיסטיקה הכרוכים בכל היושב תחת המינוח הפקת חתונה. למעשה, חברת "שף תנוח" מבצעת עבורכם את כל הדרוש בכדי שאתם, תיהנו ביום המיוחד של חייכם.

אם יש דבר אחד שחשוב להדגיש הוא כי הפקת חתונה יכולה להיות חוויה ולא תמיד כדאי לוותר על הפקת חתונה מיוחדת בחיק הטבע, רק בשל כל האישורים והבירוקרטיה הדרושה.

כיצד מפיקים חתונה מיוחדת

הדבר הראשון לו אנו זקוקים הוא לוקיישן מיוחד. ישנם לא מעט מיקומים בארץ המותאמים באופן טבעי לעריכה וכמובן הפקת חתונה. לאחר שמצאנו את הלוקיישן המושלם, נעבור לאכול כי לא רק הצבא צועד על קיבתו (חשוב לזכור כי מומלץ מאוד לטעום את המנות העומדות להיות מוגשות בחתונה). משם נמשיך אל המוזיקה ואל המראה הכללי של החתונה. נכון, זה נשמע פשוט אך כאשר נעזרים בחברה בעלת ניסיון וותק בתחום, הרי שכל הפקת חתונה, היא באמת פשוטה.

אם גם אתם חולמים על חתונה מיוחד בחיק הטבע? אם כן, אנחנו נשמח לעזור לכם להגשים את החלום שלכם. התקשרו אל אנשי הצוות שלנו ותתחילו להתרגש.
מורן מחכה לכם במספר 050-2028636 או מתן במספר הבא: 054-5510400

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.