מאמרים

קמפינג בים - שף תנוח

במדינת ישראל יש קיץ של שישה חודשים מהשנה. החל מחודש מרץ ועד לחודש אוקטובר אפשר לצאת החוצה ללא חשש לגשם רציני, וליהנות מהשמש הנעימה והחמימה של מדינת ישראל. הרחצה בים היא נעימה ומרעננת את הישראלי הממוצע שרוצה לברוח, ולא לרגע מהחום האימתני של הקיץ. עבור חובבי הקמפינג והמחנאות, קמפינג בים הוא אופציה נהדרת למנוחה של ממש ולאירוע בלתי נשכח לחברים, לבני זוג או לכל המשפחה.

ההיצע הגבוה של מדינת ישראל

בארצינו היפה יש חופים רבים בהם ניתן ליהנות מאירוע איכותי של קמפינג בים. ניתן לבחור בשמורות טבע מסודרות כמו חוף פלמחים או אכזיב, או ללון בחופים מוכרים קצת פחות כמו חופיהם הדרומיים של אשדוד ואשקלון. חופים אחרים ברחבי הארץ כמו ארסוף ועין דור דורשים לוגיסטיקה מורכבת קצת יותר בשל המרחק הגבוה מהחניה עד לחוף עצמו, אך מספקים לנופשים בהם מראות מרהיבים שמזכירים חופים במדינות זרות. רצועת החוף הארוכה של ישראל מספקת אפשרויות רבות להקמת מחנה קמפינג בים, כאשר כל חוף מספק אוירה אחרת שמתאימה לסוג אחר של חופשה.

בחירת החוף המושלם עבורכם

לבחירת החוף המושלם עבורכם יש שני שיקולים מרכזיים. השיקול הראשון הוא מרחק הנסיעה הרצוי. יהיו כאלה שיעדיפו נסיעה קצרה ככל האפשר מהבית אל המקום בו תבחרו לערוך אירוע של קמפינג בים, בעוד שאחרים יעדיפו נסיעה ארוכה ככל הניתן, בשביל להרגיש את מלוא עוצמת החוויה של יציאה למסע קמפינג במקום לא מוכר הרחק מהבית. השיקול השני בבחירת החוף המושלם עבורכם הוא האוירה הרצויה. ישנם חופים רבים בארץ ישראל בהם ניתן לערוך קמפינג בים, כאשר לכל אחד מהם יש את האופי הייחודי שלו. חלק מהחופים מתאימים יותר למשפחות עם ילדים, בעוד שחלק אחר מתאים יותר לחבורות של צעירים, ולמסיבות רווקות ורווקים.

 

אנו כאן בשבילכם, לכל שאלה או בקשה. צרו איתנו קשר כבר עכשיו באמצעות הטלפון שמספרו 054-5510400 או 050-2028636. אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולענות על כל שאלה.

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.