מאמרים

קמפינג בדרום - שף תנוח

קמפינג בדרום

דרום הארץ הוא מדברי ברובו, אך על אף המחשבה הרווחת שהמדבר הוא מקום שאין בו חיים, זהו אחד האיזורים השוקקים והפראיים ביותר במדינת ישראל. קמפינג בדרום הוא הזדמנות מצוינת להיכרות עם חלקי הארץ החשופים פחות. הם מאפשרים לתושבי המרכז והצפון חופשה אמיתית במקום אחר, במדבר נסתר ועוצמתי, שחושף את יופיו אך ורק לאילו שלנים בו ומבלים בו יותר מכמה שעות. אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על לינה בדרום בתנאים נוחים ואיכותיים אתם בעמוד הנכון. כאן תמצאו המלצה למקום לינה נהדר ופופולארי המהווה נקודת יציאה למסלולים רבים, במרחק נסיעה קצר יחסית ממרכז הארץ. בנוסף, תשמעו על ההצעות המיוחדות שלנו לאירוע לינה וקמפינג בדרום המדברי של מדינת ישראל.

חניון שדה בוקר

לאילו מביניכם שרוצים ליהנות מחוויה מלאה של דרום הארץ אך לא להתרחק יתר על המידה ממרכזה, קמפינג בדרום בחניון שדה בוקר הוא פתרון מצוין. זהו חניון לילה גדול ופופולארי, בעיקר בשל קרבתו למדרשת בן גוריון, לנחל צין, ולנחל חווארים המפורסם. ההליכה בנחל חווארים מומלצת בלילות ירח מלא עם כל המשפחה, גם עם ילדים, ומהווה אתגר מהנה ומרתק לכל המשפחה. הקרבה הגבוהה לעין עבדת ולעין עקב הופכת את חניון הלילה של שדה בוקר לאחד החניונים הפופולאריים יותר, ומאפשרת יציאה מהירה ופשוטה לכל אחד מהמסלולים שצוינו לעיל. גם הגישה הלוגיסטית לחניון זה היא קלה יחסית, בגלל הקרבה הרבה של החניון אל כביש הסרפנטינות שמוביל ממדרשת בן גוריון עד לחניון עצמו.

מה אנחנו יכולים לעשות בשבילכם?

 

אנו כאן בשף תנוח מתמחים בהפקה של אירועים בשטח מא' ועד ת'. אנו נדאג לאוכל, לציוד הקמפינג, לדרכי ההגעה, ואף למסלולים. אצלנו תוכלו לקבל את החבילה הכוללת של החופשה המושלמת שתשאיר לכם לעשות דבר אחד – לשבת ולנוח. אנו מוציאים טיולי קמפינג בדרום לקבוצות, משפחות וזוגות בהתאמה מלאה לצרכים האישיים שלכם. כדי להתאים לכם את האירוע המושלם עם כל התנאים האפשריים צרו איתנו קשר עוד היום. אנו זמינים במספר הטלפון 054-5510400 או 050-2028636 ומציעים לכם שפע של אירועים בהתאמה מלאה לצרכים שלכם.

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.