מאמרים

ימי גיבוש וימי כיף לעובדים - שף תנוח

 

חברת שף תנוח מתמחה בתכנון והפקת ימי כיף וגיבוש לעובדים בכל קנה מידה וסגנון, המוצעים בלוקיישנים מיוחדים בטבע עם הפעלות איכותיות ואירוח משובח. למען מטרה זו עומד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן בהפקת ימי גיבוש לעובדיםוימי כיף, אשר ילווה אתכם לאורך כל הליך ההפקה משלבי התכנון הראשוניים ועד לביצוע מושלם.

 

חשיבותם של ימי כיף וגיבוש

 

בשוק העבודה של ימינו ברור לכל כי המרכיב האנושי של חברות וארגונים הוא הכוח המניע, ושעל מנת להפיק ממנו את המיטב יש לתגמלו כראוי. אחת הדרכים האפקטיביות, המבוקשות והמוצלחות לתגמול עובדים, לשיפור האווירה ולגיבוש צוותים, היא ללא ספק ימי כיף וגיבוש לעובדים. מדובר בימים מיוחדים המתרחשים מחוץ למקום ולמסגרת עבודה הרגילים, המאפשרים לחוות בצוותא פעילות משותפת מהנה ומלמדת. הפעילות מאפשרת למשתתפים זה את זה ללא מחסומים, הבדלי תפקידים ומעמדות, וללא שיגרת היומיום הלחוצה והמתוחה.

 

כל שנדרש לארגון והפקת ימי כיף וגיבוש

 

יש לנו את כל הניסיון, הידע, כוח האדם והציוד הנדרש למען ארגון ימי כיף לעובדים וימי גיבוש בטבע. מדובר בהפקה השמה דגש על כל פרט ומרכיב בתוכנית, אשר מתחילה באיתור לוקיישן מתאים טבע והתאמתו לגודל, מאפייני וצרכי היום. אנו ממשיכים בהקמת אוהלי אירוח מעוצבים בגודל מתאים, הכוללים את כל הריהוט, פינות הישיבה והציוד הנדרש על מנת לפנק את עובדי חברתכם. יתרה מכך, אנו אמונים על תכנון וארגון פעילויות כיף וגיבוש שונות, בין עם מדובר בפעילות דינאמיקה קבוצתית, פעילות אתגרית, טיולים ברכב, על סוסים או ברגל, מגוון סוגי סדנאות ואוהלי טיפולים ועיסויים אלטרנטיביים.

 

ימים ייחודים ומושקעים בטבע

 

בחירה בחברתנו תעניק לכם ימי כיף לעובדים בכל קנה מידה, קונספט וסגנון, העונים במדויק לרצונות ולצרכים שלכם. על מנת להגשים את המטרה אנו נקשיב לכל בקשה, צורך ורצון, ונספק מענה מלא הנשען על ניסיוננו בתחום ועל הכלים והיכולות הלוגיסטיות שלנו. כל אלו מאפשרים התאמה מלאה לכל אירוע ויום כיף וגיבוש, ואת יישומם בפועל באופן מוקפד ושלם.

 

ימי כיף וגיבוש בהתאמה אישית מלאה

 

עימנו תוכלו לתכנן ולהזמין יום כיף וגיבוש המותאם במלואו לצרכים, למטרות ולדרישות של חברתכם.  היום יתוכנן ויופק ליעדים מוגדרים, וכן בהתאם לכמות העובדים ומאפייניהם. כל זאת, תוך שימת דגש רב על מתן שירות איכותי, מקצוענות נטולת פשרות, וגמישות בתכנון ובביצוע היום על כל מרכיביו, זמניו ופרטיו.

 

הזמנת ימי כיף וגיבוש לעובדים

 

להזמנת ימי כיף וגיבוש לעובדים, ולקבלת מידע ופרטים נוספים בנושא, צרו קשר עם שף תנוח בטלפון 054-5510400 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

 

 

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.