מאמרים

ימי גיבוש וימי כיף לעובדים בדרום | שף תנוח

 

אנו בחברת שף תנוח מתמחים בהפקת וארגון ימי כיף לעובדים בדרום, וכן ימי גיבוש, בהתאמה מלאה למאפייני וצרכי החברה. ימי הכיף והגיבוש שלנו מוצעים בקשת רחבה של אפשרויות אירוח ופעילויות, ובשלל לוקיישנים מרהיבים וייחודים. מדובר באירועים שמוציאים את העובדים משגרת היומיום אל נופים קסומים ושלווים של נופי מדבר, ומעניקים להם חוויה ייחודית ובלתי נשכחת.

 

אירוח מושלם במדבר

 

ימי גיבוש לעובדים בדרום מהווים חוויה שלמה, מושקעת, מהנה ומפנקת על פרטיה ומרכיביה. בין היתר, אנו נקים עבור העובדים שלכם מתחם אוהלים מעוצב ומדוגם בלב המדבר, המרוהט עם מחצלות, פוטונים ומערכות ישיבה נוחות ומפנקות. במאהלים יוגש שפע של אוכל משובח בתפריט שיתוכנן במדויק לצרכים שלכם, עם תאורה, מוסיקה טובה, ואפשרות לבר אלכוהול ומסיבת ריקודים. זאת כמובן, לצד חוויה אותנטית של מדבר עם מדורה, לפידים, ערסלים, מתקני שירותים, ואפילו אפשרות ללינה בשטח עם אוהלי לינה, מתחם מטבח והספקת מים למקלחת שטח מענגת.

 

שלל פעילויות ואטרקציות במדבר

 

מלבד אירוח מושלם, אנו מציעים לכם עבור ימי כיף וגיבוש גם שלל של פעילויות ואטרקציות איכותיות, המתוכננות בקפידה בהתאמה מלאה לצרכי החברה וללוחות זמנים מבוקשים. הפעילויות כוללות מגוון סדנאות, דינאמיקה קבוצתית, משחקים ופעילויות ספורטיביות מהנות ומאתגרות בשטח. זאת בנוסף על אפשרות למתחם עיסויים מפנק בלב מדבר, ומגוון טיולי שטח מהנים ברמת קושי ומסלולים מותאמים לעובדי החברה, לרבות טיולים ברגל, על סוסים, גמלים, ג'יפים או אופניים.

 

הפקת יום גיבוש במדבר

 

על מנת לממש את מלוא הפוטנציאל הקיים ביום כיף וגיבוש במדבר, אנו דואגים לספק ללקוחותינו הפקה בהתאמה אישית מלאה. ההפקה מתחילה בפגישה ראשונית עימכם בה נקשיב ונבין את הצרכים, הרצונות והמטרות של ימים אלו. על סמך הנתונים נגבש ביחד יום שלם על כל פרטיו ומרכיביו, החל מבחירת לוקיישן, אופן ההגעה אליו ותכנון סדר היום. את התוכנית נפיק במלואה באופן מדויק וקפדני על לפרטים הקטנים ביותר, לשביעות רצונכם המלאה ואך למעלה מכך.

 

הזמנת יום כיף וגיבוש בדרום

 

להזמנת יום כיף וגיבוש בדרום, ולקבלת הצעת מחיר, פרטים ומידע נוסף, צרו קשר עם שף תנוח בטלפון 054-5510400 ואנו נשמח לסייע לכם בכל צורך ובקשה.

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.