מאמרים

ימי כיף לעובדים במרכז - שף תנוח

 

מסתבר שלא חייבים להרחיק לצפון ההררי או לדרום המדברי על מנת ליהנות מימי כיף לעובדים. גם באזור המרכז יש שפע של אתרים מרהיבים בטבע המאפשרים לקיים פעילויות של יומי כיף וגיבוש עבור עובדיכם. במרחק נסיעה קצר תגיעו לפיסות טבע יפהפיות וייחודיות, שישמשו כמצע לאירוח מפנק. זאת, לצד מגוון פעילויות שאנו בשף תנוח נתכנן, נארגן ונפיק עבורכם, בהיותנו חברה המתמחה בהפקת אירועים וימי גיבוש וכיף בטבע.

 

מגוון אתרים במרכז

 

לחברתנו יש הכרות עם קשת רחבה של אתרים מעולים וקסומים בטבע, שהינם אידיאליים עבור ימי כיף לעובדים במרכז. מדובר באתרים כגון רצועות חוף קסומות וטבעיות, חורשות מוצלות, יערות קסומים, נחלים זורמים, מטעים ופרדסים, ופארקים גדולים ומוריקים. אנו נסייע לכם לבחור בלוקיישן הנכון ליום הכיף שלכם מבחינת תנאי שטח, עונת שנה ומזג אוויר, סוג פעילות מתוכנן ואתרים ומסלולי טיול הסמוכים למקום.

 

הפקה שלמה של יום כיף לעובדים במרכז

 

מלבד איתור ובחירת אתר עבור יום כיף לעובדים במרכז, אנו נדאג כמובן לתכנן, לארגן ולהפיק את כל מרכיבי היום המיוחד והמהנה. המרכיבים יותאמו באופן אישי לכל חברה ולכל מטרה, ויכללו בין היתר את האפשרויות הבאות

·         מתחם אירוח מושלם ומפנק - כולל הקמת מאהלים מעוצבים ומאובזרים בכל קנה מידה מבוקש. האוהלים מצוידים בין היתר במחצלות, פוטונים, פינות ישיבה, תאורה, חשמל, בימה  ומערכות הגברה.

·         שפע של אוכל משובח - העובדים שלכם ייהנו מאוכל טעים ובריא אשר יגובש דרך תפריט שייבחר על ידכם.

·         שפע של פעילויות – אנו אמונים על קיום פעילויות מותאמות ליעדי יום הכיף ומאפייני עובדי החברה. הפעילויות יכללו בין היתר דינאמיקה קבוצתית, ספורט ואתגרים, משחקים, סדנאות מסוגים שונים, ולסיום - מתחם עיסויים מפנק ומרגיע.

·         טיולים - אנו נסייע לכם בתכנון והפקת טיולים בשטח במסלולים המותאמים לרמת הכושר של עובדי החברה. מדובר בין היתר בטיולים ברגל, עם אופניים, על ג'יפים, טרקטורונים וסוסים.

 

הזמנת יום כיף במרכז

 

להזמנת יום כיף במרכז בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף בנושא, צרו קשר עם שף תנוח בטלפון 054-5510400 ואנו נשמח להיפגש עימכם.

 

 

 

 

 

 

מורן - 050-2028636 | This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.